Tabela

golden-rose-ışıklı-kutu-harf

TABELA

İşletmenizin, kuruluşunuzun ya da kendinizin reklamını yapmak için en uygun yöntemlerden bir tanesidir tabela asmak. Özellikle İstanbul gibi dev metropollerde görünürlülüğünüzü arttırmak ve birçok benzer kısım içerisinde bir fark yaratarak seçilmenizi sağlayacak ilk etkenlerden bir tanesidir.

Tabela yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler

Öncelikle tabelanız sizin büyük ölçülerdeki kartvizitiniz olduğu gerçeğini unutmamak gerekir. Bu yüzden renk seçimlerindeki uygunluk çok önemli bir faktördür. KRC reklam firması gibi Ümraniye’de hizmet veren ve sektörün yükselen yıldızı konumunda olan bir firmanın elinden çıkacak tabelanız beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Öyle ki küçük ya da büyük esnaf olmanız ve ya serbest tüzel kişiliğinizi yansıtmaya çalıştığınız özenle seçilmiş renkler ve fontlar aracılığı ile tabela işlerinde size hizmet vermektedir. Bu sayede fark edilebilirliliğinizi arttırarak daha çok kişiye ulaşmanızı sağlamaktadır.

İhtiyaca Göre Tabela Yaptırmak

Tabela seçimlerinizde dikkat etmeniz gereken ihtiyacınız ile size sunulan hizmetin uyumluluk içerisinde olmasıdır. Bazı gelişi güzel yerler birbirinin aynısı bir çok tabelayı size sunmak isteyecektir ancak unutmamanız gereken sizi ve ihtiyacınızı tabelanıza yansıtmada ki tecrübe ve yeterliliktir. Bu yüzden de KRC reklam ihtiyaçlarınızı tam olarak kavrayarak hayalinizin bile ötesinde tabela seçeneklerini sizlere sunmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda renk model ve ebatlarda yapılabilmektedir. Ayrıca uzman ekibi ve yetenekli tasarımcıları sayesinde en ilgi çekici tabelaları sizin için tasarlamaktadır. Nasıl ki giydiğiniz kıyafete taktığınız aksesuara dikkat ediyorsanız şirketinizin, işinizin, dükkânınızın kıyafetleri de bu tabelalardır. Bu yüzden de gelişi güzel basit seçeneklerden öte işinize uygun uyumlu ve dikkat çekici seçeneklere yönelmenizde başarı için mecburidir.

Tabelanız Başarınızı Katlasın

Günümüzde özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde hemen her iş ve ya şirket kolunda özellikle müşteri odaklı olanlarda rekabet kaçınılmazdır. Nasıl ki işinizi en doğru şekilde yapmaya çalışıyorsanız şirketinizin görünümüyle de bunu perçinlemek zaruri bir durumdur. Öyle ki ilk intiba çok önemlidir ve sizinle alış veriş yapmak isteyen çalışmak isteyen kişilerin ilk bakacağı yer de tabelanız olacaktır. Bu Yüzden KRC reklamcılık yıllara yaydığı tecrübesi ve özgün tasarımları ile Ümraniye merkezli olarak çalışmakta ve size en yaratıcı tabela fikirlerini sunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon