Dış Mekan Dijital Baskı

onevision-baskı-dış-mekan

DIŞ MEKAN DİJİTAL BASKI

Dış Mekân Baskılarla Kendinize Özel Reklam Alanı Oluşturabilirsiniz

Global çağın en büyük gereksinimlerinden olan reklam ihtiyacı sokaklara caddelere damgasını vurmaktadır. Dış mekân dijital baskı ile tabela, bina, araç gibi alanları en büyük reklam alanlarına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca dijital baskı ürünleri kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretildiği için, uzun süreli olan reklam ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, kurum bünyenizin sürekli olan reklam giderlerinden tasarruf edebilirsiniz. Bu bağlamda dış mekan dijital baskı ve açık hava reklamcılığının önemini size sunmak için buradayız.

Sizi En İyi Şekilde Yansıtıyoruz

Çözüm ortağınız olarak; sizi temsil edecek reklam görsellerinizin etkisini arttırmak için net ve anlaşılır bir şekilde ifade edilmesini amaçlamaktayız. Görsellerinizin itina ile hazır edilip firma konseptinize uygun bir şekilde taslağını oluşturup dış mekan dijital baskı için uygun makinelerde baskısı alınmaktadır. Baskı makinelerimizde kullandığımız baskı malzemeleri dış mekândaki tüm şartlara uygun malzemelerdir. Tüm hava şartlarında reklamlarınız en güzel şekilde ve hiçbir deformasyon yaşamadan halka yansıyacak.

Çok Fonksiyonlu Kullanım

Dış mekan dijital baskı ile Tabela, Branda, Bina Cephe Giydirme, Araç Giydirme gibi birçok reklam alanlarını markanızın bilinirliğini arttırmak için çok fonksiyonlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Kullandığımız ürünler Avrupai ürünler olup Uzakdoğu’dan getirilen ürünlere kıyasla çok daha uzun süreli etki sağlamaktadır. Dış mekân dijital baskı tecrübe gereken bir iş olduğu için alanında uzman bir ekip tarafından yönetilip üretilmelidir. Sektörde uzun süreli tecrübe sahibi olan uzman ekibimiz tarafından güvenle, belirteceğiniz lokasyonda reklam alanlarınız göz doldurucu bir etkiye kavuşturulacak ve en yüksek görünürlüğü sağlayacak.

Özgün Bir Tanıtım İçin

Özgün bir tanıtım faaliyeti ile fark yaratmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Sizin için profesyonel çalışanlarımızın hazırlayacağı tasarımlarla reklamlarınız en etkili şekilde halka yansıtılacaktır. Yüksek bir reklam etkinliği alabilmeniz için tüm çalışmalarını titizlikle yürüten firmamız sayesinde reklam bütçenizin karşılığını fazlasıyla alabileceksiniz. Siz de reklamlarınızın şehirde yer almasını istiyorsanız firmamız ile bu hizmeti en kaliteli şekilde alabileceksiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon