Işıklı Tabela

Dış-Mekan-Dekoratif-Tabela

IŞIKLI TABELA

Karaca Reklam ışıklı tabela sistemleri üzerine İstanbul halkına hizmet vermek üzere kurulmuş bir firmadır. İstanbul’un en güzide semtlerinden Ümraniye’de faaliyetlerini sürdüren firmamız, tüm İstanbul’a hizmet sağlayacak donanım ve ekibe sahiptir.

Mekânı Öne Çıkar

Tabela bir yerin göstergesidir. Renk seçiminden dizaynına kadar birçok ince noktası bulunmaktadır. Ehil kişilerin yol ve yön göstermesi ile işyeriniz herkes tarafından görünür hale getirilebilir. Renklerin dilini iyi bilen bir firma aramalı ve bunun sizin mekânınızın cazibesini arttırmasını sağlamalısınız. Bu noktada Karaca Reklam aranılan yerdir.

Tabela Fark Ettirir

Tabelanın ışık huzmelerinin ayarlanmasından kullanılan materyallere, ışık renk ahenginden tabela genel bütünlüğüne kadar sizlere birçok teferruatı usta dokunuşlar ve özgün tasarımlar ile sağlayacak bir firma var. Tüm donanım ve teknik ekipman ile hizmet vermek amacı ile önce Ümraniye sonra tüm İstanbul’a hizmet vermek için kurulmuş bir reklam firması olan Karaca Reklam, müşteri memnuiyet temelli anlayışı ile hizmetinizdedir.

Her türlü ışıklandırma seçeneklerinizi karşılayabilecek konumdaki bir reklam imalathanesinden bahsetmekteyiz. İster normal ışıklandırmalı ister led ışıklandırmalı her türlü teknik desteği ve tasarım yardımını sağlayacak bir yapıda hizmet veriyoruz. Yazıların kayan cinsinden olmasını veya akıllı tablo şekli ile tasarlanmasını sağlayabilecek çeşitlilik imkânı sunacak bir reklam firması olan siz İstanbullulara hizmet vermekteyiz.

Tasarım Ve Teknik

Reklamcılık sektöründeki hızlı gelişmelere sahip yenilikçi yapısı ile her türlü teknik destek ve ekip katkısını sizlere sunabiliriz. Tabelanın yerine yapacağımız tetkik ve tasarım amaçlı gözleme fırsatı ile size en cazip fiyat seçeneklerini ve mekânınızın yapısına uygun görsellik ve zarafet içeren tabelayı sizlere hemen tasarlayacak donanıma sahibiz.

İnsanlar arası güven temeline dayanan iş ilişkilerinin oluşturacağı müşteri memnuniyeti en ideal reklam aracıdır. Bunun bilinci ile güveninize talibiz. Verdiğimiz sözler ışığında sizlerin arzu ettiği tabelayı iş bitiricilik ile göstereceğimizi taahhüt ederiz. İşinin ehli Karaca Reklam, usta dokunuşların mimarı kaliteli ve kalifiye elemanları ile Ümraniye sakinlerine hizmeti hedeflemektedir. İşin kalitesini ve ön görülen planlama dâhilinde yapımını görebilmeniz bir telefon kadar uzağınızdadır. Müşteri hizmetlerimiz ile sağlayacağınız irtibat sizin tüm bu meziyetleri görmenizi ve kaliteli bir tabelanız olmasını sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon