Görsel Baskılı Duvar Kağıdı

iç-meklan-duvar-kağıdı-baskısı

Görsel Baskılı Duvar Kâğıdı

Görsel baskılı duvar kâğıdı ile yaşam alanlarınızı hayallerinizdeki yerlere dönüştürebilirsiniz. Oda içerisinde belirlediğiniz duvar bölümünü yüksek kalitede basılmış fotoğraflarla kaplı duvar kâğıdı ile kaplayabilirsiniz. Baskı seçeneklerimiz arasında kişiye özel baskılar da vardır. Bu sayede odanızın bir bölümünü örneğin ormanlık bir bölgeye ya da hayalinizdeki bir mekâna çevirebilirsiniz.

Uygulaması son derece basit olan duvar kâğıtları kişiye özel olarak istenen görsellerde üretilebilir. Firmamız bünyesinde yaptıracağınız görsel baskılı duvar kâğıtlarında birleşim yerlerini en aza indirmek için baskı alanı mümkün olduğu kadar yüksek tutulur.

Görsel Baskılı Duvar Kâğıdı Tasarımları

Görsel baskılı duvar kâğıdı tasarımı yaptırmak istiyorsunuz fakat nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Firmamızı ziyaret ederek hem ürünlerimizi görebilir hem de tasarım desteği alabilirsiniz. Tasarım ekibimiz kısa süre içerisinde hayal ettiğiniz görselin duvar kâğıdındaki görünümünü sizlerle paylaşacaktır. Üstelik son derece cazip fiyatlarla bu düşüncenizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Görsel baskılı duvar kâğıtlarının evlerin haricinde otellerde de yaygın olarak kullanıldığına şahit olabilirsiniz. otellerdeki dizayn ve görüntünün müşterilerin gözlerine hitap edecek nitelikte olması gerekir. otelin özellikle resepsiyon bölümünde bu tür tasarımların ağırlıklı olarak kullanıldığını görebilirsiniz.

Otel duvar kâğıtları, otelin kurumsal kimliğini artıran, marka değerini yükselten ekipmanlar arasındadır. Aynı zamanda duvar kâğıdına otelin logosu ya da slogan ifadesini ekleyerek müşterilerin dikkati çekilebilir.

Hazırladığımız duvar kâğıtları son derece kaliteli malzemeden ve baskıdan oluşur. Söz konusu ürünler kesinlikle kir tutmaz, kolayca temizlenebilir. Siz de karaca reklam avantajı ile muhteşem görsellere sahip olabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon