Baskılı Park Dubaları

baskılı-park-dubası

Baskılı Park Dubaları

Genel adı ile reklam dubası olarak anılan baskılı park dubaları çok yaygın kullanılan reklam ekipmanları arasındadır. Söz konusu ekipmanlara trafik dubası, park dubası ve plastik dubası gibi isimler de verilir. Bu malzemeler ile işletmenizin reklamını etkin şekilde yapabilir, kısa sürede hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Üzerine her türlü dijital baskının yapılabildiği park dubaları portatif olması sebebiyle kolayca taşınabilir. Yer değiştirip istenen amaca uygun şekilde kullanılabilir.

Plastik malzemeden üretilmesi ve ağırlığının son derece hafif olması sebebiyle kullanıcıya pratik çözümler sağlar. Bu sayede müşterilerinize vermek istediğiniz mesajı kolayca verebilirsiniz.

Baskılı Park Dubalarının Kullanım Yerleri

Baskılı park dubaları işletme önlerinde kaldırım kenarlarında kullanılır. Söz konusu dubalar aynı zamanda otoparklarda boş olan ya da rezerveli park yerlerinde de kullanılabilir. Bu malzemeleri kullanarak işletmenizin etkin şekilde reklamını yapmış olursunuz. Söz konusu malzemeler aynı zamanda işletmenin önüne araçlar park ederek kapatılmasını da önler. Baskılı park dubaları kullanım kolaylığı ve maliyetinin düşük olması sebebiyle işletmeler tarafından yaygın olarak tercih edilir.

Baskılı park dubalarının baskı alanına firma logosunu bastırabileceğiniz gibi menülerinizi de bastırabilirsiniz. Arzu etmeniz halinde istediğiniz herhangi bir görsel de hayal gücünüz ölçüsünde eklenebilir. Söz konusu dubalar otoparklarda kullanılacaksa üzerine trafik işaretleri de bastırılabilir. Dubaları alışveriş merkezlerinde belli ikazların yapılması için de kullanıldığına şahit olabilirsiniz. Özellikle kış aylarında kaygan zeminleri belirtmek için üzerinde görsel olan baskılı dubaları hepiniz görmüşsünüzdür. Siz de firmamızla iletişime geçerek muhteşem görseller basılmış baskılı duba yaptırabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon