Krom ve Pleksi Kutu Harf

Belemir-Alüminyum-Bant-Pleksi-Tabela

KROM VE PLEKSİ KUTU HARF

Kutu Harf Tasarımı

Kutu harf tasarımı son zamanlarda oldukça popüler olup firmanızın dikkat çekmesine ve görsel olarak müşterilerin ilgilerini çekmek için kullanılan grafik çeşitlerini oluşturmaktadır. Firmanızın logosunu sizlere sunacağımız özel kutu harf tasarımlarıyla ön plana çıkarabilirsiniz. Firmanız için seçilen kutu harf modeli, malzemesi, şekli ve rengi tamamlandıktan sonra özel formatta çizimini tamamlayıp son teknolojiye sahip makinalarımızda kesim, kenar bantları ve büküm ve yüzey birleştirme işlemlerini tamamlıyoruz. Daha sonrasında seçilen aydınlatma türüne göre kutu harflerin tasarımı son şeklini vererek montaj işlemleri için hazır hale getiriyoruz.

Kutu Harf Materyal Çeşitleri

Tecrübeli firmamız kutu harf tasarımlarını krom ve pleksi malzemelerinden çeşitli aydınlatma seçenekleriyle farklı kombinasyonlar yaparak firmanızın logosuna özel hazırlamaktadır. Firmanızın tercihi doğrultusunda ışıksız kutu harf tasarımlarını sağlamaktayız. Kullanılan malzeme türünü kaliteli ve özenle seçen firmamız markanızın logosu için hazırlanan tasarımın kalıcı olmasını hedeflemektedir.

Kutu Harf Modelleri

Krom ve pleksi malzemelerini seçilerek farklı renk, ölçü ve değişik yazı karakterlerinde markanızı yansıtan şekilde kutu harf tasarımı yapmaktayız. Firmanıza ve markanıza özel kombinasyonlarla tasarlanan kutu harf modellerini yetenekli ve tecrübeli ekibimiz dizayn etmektedir. Işıklı ya da ışıksız, led aydınlatmalı, neon, ampullü harf gibi birçok çeşitli seçeneklerden firmanızı öne çıkaran dikkat çekici tasarımları sizlere sunmaktayız. Farklı aydınlatma ve malzeme seçenekleriyle kutu harflerin tasarımı ve bu tasarımlara uygun monte seçeneklerini firmanız için en uygun şekilde uygulamaktayız. Seçilen model ve uygun tasarım doğrultusunda kutu harfin direkt şebeke elektriğine bağlanabilme ya da trafo ile bağlanma seçeneği sunulmaktadır.

Kutu Harf Uygulama Teknikleri

Seçilen malzeme, aydınlatma ve tasarım seçeneğine göre kutu harfler direkt duvara monte ya da tavandan asılı olarak monte edilebilme uygulama tekniklerini içermektedir. Logonuzu en çarpıcı şekilde ön plana çıkarabilmek için kullanılan teknik ışığın yayılımı açısından önem taşımaktadır. Firmamız tarafından kutu harfler seçilen uygulama tekniğine göre monte ve montaj işlemleri için hazırlanır. Kutu harf tasarımlarımızla, malzeme, işçilik, çizim ve montaj hizmetleri doğrultusunda %100 müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon