Dubalı Bayrak

duba-bayrak-modelleri

Dubalı Bayrak

Dubalı bayrak, işletmeler tarafından yağın olarak kullanılan ürünlerden biridir. Söz konusu ürünlerin kullanım maksadı özellikle reklam ve farkındalık yaratmaktır. Hangi seviyede olursa olsun firmayı tanıtmak için bir kısım reklam ekipmanlarına ihtiyaç duyulur. Dubalı bayraklar bir reklam aracı olarak özellikle 2000’li yılların başından itibaren kullanılmaya başlanmıştır. Söz konusu dönemden günümüze kadar faaliyet alanını artırarak kullanılmaya devam etmiştir. Hâlihazırda kafanızı çevirdiğiniz hemen her yerde bu ürünleri görmeniz mümkündür. Üretim maliyeti düşük olduğundan da yaygın kullanım alanının olduğu düşünülür.

Dubalı Bayrak Kullanımı

Dubalı bayrakların kullanımı son derece pratik ve portatiftir. İşletmeye şık bir görüntü kazandırmasından dolayı da işletmeler bu ürünü kullanmayı tercih ederler. Ayrıca söz konusu ürünler konser, açılış, organizasyon gibi faaliyetlerde kullanılarak zengin bir kullanım alanı oluşturmuştur. Dubalı bayraklar direği sayesinde 360 derece dönebilme imkânına sahiptir. Müşterilerin talepleri doğrultusunda duba üzerine takılan bayraklar üçgen, yelken ve kare tasarımlarda imal edilebilir.

Dubalı bayrak tasarımı tamamlandıktan sonra özel kumaş üzerine dijital baskı ile tasarım formatı basılır. Söz konusu ürün genellikle açık havada kullanılır. Bu sebeple bayrak üzerine yapılan baskının hava şartlarından etkilenmemesi için bir kısım tedbirler alınır. Alınan tedbirlerden en önemlisi bayrağın 220-230 derece sıcaklıkta fikse makinesinden geçirilmesidir. Söz konusu uygulamadan geçen bayrak dış ortam şartlarından etkilenmeden uzun yıllar kullanılabilir. Siz de firmamızla irtibata geçerek muhteşem dubalı bayrak tasarımları ile işletme reklamlarınızı yapabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon