Baskılı Bayrak

dubalı-bayrak

Baskılı Bayrak

Baskılı bayrak, üzerinde firma logosunun basılı olduğu, özel ebatlarda üretimi yapılmış bayrak türüdür. Bir firmanın kurumsal bir kimlik kazanması yürüttüğü reklam ve tanıtım çalışmaları ile mümkündür. Firmanın etkin şekilde reklamının yapılacağı etkili seçeneklerden biri de baskılı bayraktır. Firmayı tanıtmanın yanında kurumsallığın da ön plana çıkarıldığı baskılı bayraklar farklı kullanım maksatlarına sahiptir.

Firmanın tanıtımını yapmak için kullanılan baskılı bayraklar işletme önlerinde direklere asılı olarak kullanılır. Baskılı bayrakların kullanım alanları genellikle dış mekânlardır. Bu sebeple üretilen ürünlerin dış etkilere karşı dayanıklı olması gerekir. Firmamız bünyesinde tasarlanan baskılı bayraklarda kullanılan kaliteli kumaşlar sayesinde herhangi bir solma durumu olmaz. Bunun yanı sıra ofis ve fuar alanlarında da kullanılabilen ürünler ile firmanızın etkin şekilde tanıtımını yapabilirsiniz.

Baskılı Bayrak Üretimi

Baskılı bayrak olarak tasarlanabilen baskılı bayrak çeşitleri aşağıdadır.

  • Yelken bayrağı,
  • Gönder bayrağı,
  • Kırlangıç bayrak,
  • Masa bayrağı,
  • Saçaklı bayrak,
  • Makam bayrağı.

Karaca reklam firması olarak marka bilinirliğini artırmak maksadıyla kaliteli baskılı bayrak üretimi yapıyoruz. Sizlerin talebine uygun olarak farklı tasarım ve ölçülerde ürünler üretebiliyoruz. Üretim aşamasından önce baskılı bayrağı kullanım amacını bize iletmeniz yeterlidir. Kullanım amacınıza uygun olarak firmamızın uzman ekibinden tasarım ve kumaş konusunda destek alabilirsiniz. Üretilen baskılı bayrak kısa sürede tarafınıza ulaştırılır. Sahip olduğunuz ürün ile etkili bir reklam ve firma tanıtımı yapabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon