Baskılı Duvar Kağıdı

3d-duvar-kağıdı-baskısı

Baskılı Duvar Kâğıdı

Baskılı duvar kâğıdı uygulaması ile evinize son derece modern bir görüntü katabilirsiniz. Eski dönemlerde klasik duvar kâğıtları sık uygulansa da belli bir süre sonra demode olmuş bir kullanım halini almıştır. Fakat dijital baskı ekipmanlarının gelişmesi ile birlikte son dönemde modern görünümlü duvar kâğıtları kullanılmaya başlanmıştır. Dijital baskı makinelerinin nimetlerinden istifade ederek duvar kâğıtları 3 boyutlu şekilde de hazırlanabilir. İstediğiniz resim şekli kullanılarak duvar kâğıdı basımı yapılabilir. Duvar üzerindeki duruşuna hayran kalacağınız duvar kâğıdını uzun yıllar yıpranmadan kullanabilirsiniz. Firmamız bünyesinde kullanılan duvar kâğıdı malzemesi son derece kaliteli ekipmanlardan oluşur. Kaliteli malzemeye, teknolojik imkânların nimetlerinden istifade edilerek yine kaliteli baskı uygulanır.

Baskılı Duvar Kâğıdı Uygulaması

Duvar kâğıdının uygulanacağı zemin temiz ve pürüzsüz olmalıdır. Kaygan şekildeki yağlı boya duvarlara duvar kâğıdı yapışmaz. Duvar kâğıdı uygulaması için en uygun zemin saten alçılı pürüzsüz yüzeylerdir. Duvar ne kadar pürüzsüz olursa baskının kalitesini o kadar hissedebilirsiniz. Duvar kâğıdı, duvara yapıştırılırken desenin birleşim yerleri en hassas noktadır. Desen takibi olması gerektiği gibi devam etmezse arzu edilen güzel görüntü sağlanamaz.

Duvar kâğıdı, arkasına toz tutkalın suyla karıştırılması ile elde edilmiş yapıştırıcının sürülmesi ile duvara yapışır. Karıştırılan tutkal topak şekilde duvar kâğıdına sürülmemelidir.

Firmamızın teknolojik imkânlarından istifade ile hazırlanan baskılı duvar kâğıdı evinize ferah ve muhteşem bir görüntü kazandıracak.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon