Makam Bayrağı

Ofis-İçi-Makam-Bayrakları

Makam Bayrağı

Makam bayrağı, hangi sektörde olursa olsun kurumun amir ya da yöneticisi pozisyonunda olan kişilerin kullandığı bir temsil aracıdır. Türk bayrağının yanında yer alan makam bayrağının yeri genellikle makam masasının arkasıdır. Söz konusu ürünler gösterişli yapıları sayesinde misafirlerin ilgisini çeker. Makama özel bir ağırlık hissettiren makam bayrağı temsil kabiliyetini artıran ürünlerdendir.

Makam bayrağının üzerine şirketin ya da temsil edilen makamın logosunu özenli bir teknik ile işliyoruz. Makam bayrağının en sık kullanıldığı yerler devlet erkânının makamının yanında müsteşar ve kamu birimlerinin amir odalarıdır. Belediye başkanları, kaymakamlar, valiler, TSK’daki komutanlar ve emniyet müdürlerinin odalarında da bu bayrakları görebilirsiniz. Firmamız bünyesinde söz konusu makamların tamamına makam bayrağı hazırlıyor ve kullanıma sunuyoruz. Yaptığımız işten kaynaklı müşteri memnuniyetinin her geçen gün artmasından büyük mutluluk duyuyoruz.

Makam Bayrağı Tasarımı

Makam bayrağı tasarımı aşamasında çok özel kumaşlardan istifade edilir. Söz konusu ürünler iç mekânlarda kullanılacağı için yırtılma, yıpranma ihtimali çok düşüktür. Bu kapsamda kumaşın dayanıklılığını garanti ediyoruz. Makam masasının sağ arka tarafında Türk bayrağı bulunur. Türk bayrağının da tam karşısına makam bayrağı yerleştirilir. İki bayrağın karşılıklı uyumu, makama ayrı bir hava katacaktır. Siz de makamınıza uygun makam bayrağı tasarımları yaptırmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yapılan işin kalitesine ve işçiliğine hayran kalarak söz konusu ürünleri uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon