Araç Giydirme

araç-giydirme-folyo-kesim

Araç Giydirmede Güvenilir Adres Karaca Reklam

Araç üzerine uygulanan reklam çalışmalarına araç giydirme veya araç kaplama denir. Araç üzerine yapılan reklam ile firmalar kendi reklamlarını yaparak müşteriye hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırmaktadır. Günden güne popüler olan araç giydirme, firmaların çok tercih etmesinin sebeplerin başında uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde reklamlarını ulaştırmaktadır.

Reklam sektöründe birçok mecra ile reklam yayınlama seçenekleri mevcuttur. Televizyon, Radyo, Dergi, Gazete gibi mecralar gibi. Son günlerde popüler olan araç giydirme ile hem uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz hem de birçok kişiye reklamınızı gösterme fırsatını sunmaktadır. Profesyonel kadromuzla ve kaliteli hizmetimizle birçok sayıda hizmet vermekteyiz. Araç giydirme işlemleri için genellikle photoshop programları kullanılmaktadır. Bu işlemlerin kaliteli çıkması için firmamıza başvurarak uygun fiyatlara ve kaliteli bir şekilde yapılmaktadır.

Araç Giydirme Teknikleri

Araç giydirmek için aracın yan kısımlarının montajına başlayacaksınız. Tüm parçaları düzgün bir şekilde hazırlayıp başlangıç noktasını kontrol etmelisiniz. Bunları yaptırdıktan sonra düzgün bir şekilde giydirme işlemi yapılmaktadır. Araç giydirme işlemlerinde genellikle keçe kullanılır isteğe göre sıvama tarağı da kullanılır.

Uygun Fiyatlarla Araç Giydirme Seçenekleri

İster şahsi aracınız olsun veya nakliye, servis arabalarınız olsun bütün araçlara araç giydirme işlemi uygulanmaktadır. Bu sayede trafikte kalacak olan arabanız ile şehrin bütün yerine reklamınızı yansıtabilirsiniz. Bilboard, gazete veya televizyon gibi mecralara verilen reklamların maliyetin çok yüksek olduğunu düşünürsek araç giydirme işlemleri bu konuda çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Bu işlemler için güvenilir ve profesyonel kadromuz ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Sitemizden, tüm hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. Sitemizde araç giydirme örneklerine bakabilir ve bize ulaşarak uygun fiyatlara araç giydirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Araçlarınızın kapı kısmı için Komple Araç Giydirme, Araç Logo Uygulaması, Bölgesel Araç Giydirme gibi örnekler sitemizde mevcuttur.

Firmamızın diğer firmalardan en büyük farkı araçların kanal bölgelerine uygulanan kalitemizdir. Kanal alanları kıvrımlı olduğundan, malzemelerin yapışkan kısmı sağlıklı bir şekilde kaplanmamaktadır. Bu nedenle firmamız ek malzeme kullanarak işlemi gerçekleştirmektedir.

 

Araç Giydirme” te bir düşünce

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon