Dubalı Plaj Bayrağı

dubalı-yelken-bayrak

Plaj Bayrağı

Özellikle yaz aylarında reklam şirketlerine gelen plaj bayrağı talebi de doğal olarak artar. Ülkemizin özellikle plaj bölgelerinde yaygın olarak plaj bayrağı kullanımına sık sık rastlanır. Plajlar için özel olarak üretilen tasarımlar sadece kısıtlı zaman dilimlerinde üretildiği için sadece sipariş üzerine yapılır. Müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda istenen renk ve tasarımda üretilen plaj bayrakları üretim aşamasından sonra süratle sizlere ulaştırılır. Plaj bayrakları, üretildikleri renklere göre farklı anlamlar ifade eder. Bu bayrakların anlamlarına da kısaca değinmekte fayda vardır.

  • Kırmızı Bayrak: Kırmızı plaj bayrağı cankurtaran bulunmayan bir deniz kenarını, denize girmenin tehlikeli olduğunu ifade eder.
  • Sarı Kırmızı Bayrak: Bulunulan yerde cankurtaran olduğunu ve denize girmenin uygun olduğunu ifade eder.
  • Sarı Bayrak: Genellikle denizin dalgalı ve havanın rüzgârlı olduğu zamanlarda açılır. Bu bayrak varken denize girmek risklidir.
  • Siyah Beyaz Bayrak: Denizin su sporlarına tahsis edildiğini, yüzmenin yasak olduğunu ifade eder.
  • Yeşil Bayrak: Denize girilebileceğini ifade eder.
  • Mor Bayrak: Denizde tehlikeli deniz canlıları olduğunu ifade eder.

Plaj Bayrağı Üretimi

Hem işletmelerde hem de halk plajlarında söz konusu bayraklar kullanılır. Plaj bayraklarının kullanım amacı insanları denizin durumu ile ilgili ikaz etmektir. Plaj bayrakları estetik açıdan son derece zarif bir görünüme sahiptir. Sipariş edilen renge ve standart ölçülerine göre üçgen şekilde imal edilen plaj bayrakları firmamızın üstün gayreti ile kısa sürede müşterilere ulaştırılır.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon