Kanvas Tablo

kanvas-tablo

Kanvas Tablo

Kanvas tablo, iskeleti ağaçtan tercih edilen ve özel kumaşa, teknolojik baskı yöntemleri uygulanarak yapılan baskı türüdür. Tabloların çerçeve kısmının ağaçtan yapılması hem çok daha hafif olmasını hem de dayanıklı olmasını sağlar. Kanvas tabo üzerinde kullanılan özel bez, baskının göze hitap etmesini sağlar. Ev ya da işyerlerinde hatıra fotoğraflarının kanvas tablo üzerine bastırılabileceği gibi sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Sevdiklerinize doğum günü, düğün, nişan gibi özel organizasyonlarda kanvas tablo baskısı ile hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Tablo baskısı kalitesiz kumaş üzerine yapılırsa arzu edilen baskı kalitesi yakalanamaz. Bu sebeple dikkat edilmesi gereken hususların başında kaliteli bez kullanmak gelir. Kanvas tablolar göze hitap etmesinin yanında yapımı son derece zahmetli bir iştir.

Kanvas Tablo Yapımı

Kanvas tablo yapımı için kullanılan ekipmanlar arasında tablo, kumaş ve zımba makinesi vardır. Tablonun yapılışı esnasında belli kurallara dikkat etmek gerekir. Öncelikle yapılması gereken kumaşın ütülenmesidir. Kumaş seçimi yapılırken kullanılacak mekânın dekorasyonuna uygun kumaş renginin tercih edilmesi gerekir. Ütüleme işlemi tamamlandıktan sonra zımba makinesi marifeti ile kumaş, kanvas çerçevesine tutturulur. Tablonun güzel durması mümkün olduğu kadar gergin olmasına bağlıdır. Firmamız bünyesinde yaptıracağınız kanvas tabloların tam istediğiniz gibi olacağına emin olabilirsiniz. Siz de sevdiklerinize kanvas tablo hediye ederek onlara muhteşem hediyeler verebilirsiniz. Kanvas tabloların evinize çok modern bir hava katacağına emin olabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon