Folyo Kesim – Onevision

folyo-kesim-plaza-giydirme

FOLYO KESİM – ONEVİSİON

Folyo kesim – Onevision oldukça sık kullanılan bir kesim biçimdir. Özellikle düzayak ofis veya dükkânların camlarına uygulanabilen bu folyolar sayesinde hem bir perde görevi görmesi hem de reklamınızın yapılmasını sağlamaktadır. KRC reklam Folyo kesim ve Onevision konusunda alanında en uzman firma olarak göze çarpmaktadır. Ümraniye den hizmet veren firma reklamcılık alanında hemen her konuda müşterilerine sunduğu yaratıcı ve yenilikçi fikirleri ile kalitesini ispat etmektedir.

Folyo Kesim – Onevision Nedir?

Folyo kesim – Onevision oldukça ustalık gerektiren bir iştir. Öncelikle folyo şeklinde olan delikli materyaller camınızın ebatlarına göre incelikle kesilir ve daha sonra tercihen dışarıya bakan kısmına reklamınızı ve ya hizmetiniz hakkında ki detayları işlediğiniz bir grafik tasarımıyla yeniden şekillendirilerek yapıştırılır. Onevision kelimesinin anlamı İngilizce “One watch vision” cümlesinden türemiştir. Türkçe de tek taraflı görüş anlamına gelmektedir. Genel olarak arabalarda ki film çekme şeklini andırsa da çok daha zorlu ve uzmanlık isteyen bir iştir.

Folyo Kesim – Onevision Nereye Yaptırılır?

Özellikle folyo kesim – Onevision işleminin uygulanabilmesi için cam bir yüzey en ideal ortamdır. Çünkü adından da anlaşılacağı üzere siz içerden dışarıyı görebilirken dışarıdan bakan birinin gördüğü folyonun dışına yaptıracağınız reklamdır. Bu kesim işlemi teknolojisi iki taraflı bir kazanç getirmektedir. Hem camekânınıza tül perde vs gibi alakasız duracak şeylerle kaplamamış olacaksınız hem de gelen geçen herkese tanıtımını yapmak istediğiniz ne ise onun reklamını yapabileceksiniz. Aynı şekilde ilgisini çekenleri de kendi camekânınız ardından görebilecek aynı şekilde bir hedef kitle oluşturmanıza yardımcı olabilecek bilgilere de sahip olabileceksiniz.

Folyo Kesim – Onevision ‘ u Kim Yapabilir?

Folyo Kesim – Onevision teknolojisi çoğunluk olarak reklam firmaları tarafından sağlanabilmektedir. Ancak aynı zamanda işlenmesi ve gerçekleştirilmesi zor bir süreç olduğundan bunu layıkıyla yapabilen firmalar oldukça azdır. Ümraniye’de bulunan KARACA reklam firması ise bu konuda ki uzmanlığı sayesinde rüştünü ispat etmiş en önemli firmadır. Ölçünün alınması folyonun hazırlanması ve folyo üzerine yapılacak grafik tasarımın özgün becerisi konusunda oldukça tecrübeli kadrosu ile üstün hizmet sunmaktadırlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon