Çatı Reklam

ışıklı-tabela-modelleri

Çatı Reklam

Reklamın Her Yerinde

Karaca Reklam, reklamda çeşitli alan ve uygulamalar üzerinden sizlere hizmet veren güvenilir ve köklü bir firmadır. Krom ve presli kutu harf, grafik tasarım, tabela, kompozit cephe kaplama, araç giydirme, cnc – lazer kesim, dış mekân dijital baskı, iç mekan dijital baskı, Işıklı ve ışıksız tabela, folyo kesim onevision, nokta led – kayan yazı, çatı reklam tabelaları gibi zengin reklam konu ve uygulamalarıyla dikkat çekmektedir. Firmanın reklam konusunda hemen her alan ve uygulama üzerinde faaliyet gösterdiğini söyleyebiliriz.

Çatı Reklamı Adına Her Hizmet Karaca’da

Reklam uygulamalarından birisi olan ve çatı reklam tabelaları firmanın kaliteli malzemeleri ve tecrübeli çalışanları ile yapılabilmektedir. Çatı reklam tabelalarının onarımı, yenilenmesi ve imalatı gibi hemen her konuda size yardımcı olan firma, reklam işini emin ellere teslim etmek isteyenler için en doğru adrestir denilebilir.

Sağlamlık Güvencesi

Çatı reklam tabelalarında ışıklı, ışıksız, krom, çelik, kompozit gibi pek çok seçeneğin sunulduğu firmanın en iddialı olduğu konu, çatı reklam tabelaları için sağlamlık güvencesi vermesidir. Gerçekten de sağlamlık konusu bu tarz tabelalar için son derece önemlidir. Nitekim rüzgâr, yağmur, kar ve benzeri hava koşullarından etkilenmeyecek bir çatı reklam tabelasının üretilmiş olması son derece önemlidir. Çatı reklam tabelalarının sağlamlığı hem güvenlik açısından hem de reklamınızın uzun ömürlülüğü açısından hayati öneme sahiptir. Bu anlamca Karaca reklamın bu konuda tam bir güvence sunduğunu söyleyebiliriz. Kalitesiz ve sağlam üretilmeyen ürünler, paranızı çöpe atmak dışında bir getiri sağlayacaktır. Bu nedenle firma etiği olarak amaçlanan daima işinize yaracak uzun ömürlü ve kaliteli ürünler oluşturarak sizlere doğru bir hizmet sunabilmektir.

Fiyatlar Boyut ve Niteliklere Göre Değişiyor

Çatı reklam tabelaları boyutlarına ve özelliklerine göre fiyatlandırılmaktadır. Burada fiyat belirlenmesinde tabelanın boyutu, üretileceği malzeme, ışıklı ya da ışıksız olarak tercih edilmesi gibi hususlar önem arz etmektedir. Bunun için ölçü ve özellikler belirlenen keşif yapılması ve kullanılacak malzemenin tespit edilmesi gerekmektedir. Keşif işlemi sonrasında size en uygun seçeneklerle en doğru hizmetin sunulacağından emin olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon