İç Mekan Dijital Baskı

iç-mekan-dijital-baskı

Dijital Baskı Nedir?

Film veya kalıp gibi etkenlerin ortadan kalkmasıyla taranmış bir resmin veya bilgisayar ortamında taranmış bir fotoğrafın en uygun programlar kullanılarak baskı cihazlarının da yardımıyla; Cast Folyo, Folyo, Vinil gibi baskı malzemelerinin üzerine aktarma işine dijital baskı denir. Dijital baskı makineleri için basit tabirle, yazıcıların daha geniş kapsamlısı demek pek de yanlış olmayacaktır. Dijital baskı tekniğinin sağladığı avantajlar çok fazladır ve günümüzde ise artık dijital baskı yöntemini kullanmayan neredeyse hiçbir sektör yoktur.

İç Mekan Dijital Baskı

Birden çok dijital baskı çeşidi vardır. Bunlardan biri de iç mekân dijital baskıdır. İç mekân dijital baskının dış mekân dijital baskıya göre dayanıklılığı ve kalitesi oldukça iyidir. İç mekân dijital baskıda fotoğraf netliğinde görüntüler elde edebilirsiniz. İç mekân dijital baskı adından da anlaşılabileceği gibi kapalı alanlarda kullanıldığı için olumsuz hava koşullarının zararlı etkilerine maruz kalmayacaktır. Baskı materyali elastik bir özellikte olduğu için kapalı mekânlara uygulaması da oldukça rahattır. Bu da baskının daha dayanıklı olması ve uzun süreli kullanım demektir. Fakat baskılardan fazlasıyla verim alabilmek için laminasyon uygulanması gerekir ki herhangi bir şekilde su ile teması olması halinde akma yapmasın. İç mekân dijital baskılarda çözünürlük her zaman yüksek olduğu için kaliteli baskılar elde edilir.

İç mekân dijital baskı; cafe, restoran, market, iş merkezleri, reklam panoları, mağaza vitrinleri, mağaza içleri ve daha aklınıza gelebilecek her türlü kapalı alanda kullanılan bir tekniktir.

İşin Ustasıyla Çalışın

Bu sektörde iç mekân dijital baskı alanında hizmet veren birçok firma bulunur. İyi ve uzun süreli, kullanışlı bir iç mekân dijital baskı istiyorsanız bu işi en kaliteli makineleri ile ve ustalığı ile uzman bir kadrosu olan, kendine güvenen bir firmayla yapmalısınız.

Karaca Reklam ailesi olarak gelişen teknolojiyi her daim yakından takip ederek iç mekân dijital baskı alanında yaptığımız kaliteli ve müşteri odaklı çalışmalarla siz müşterilerimizin istek ve görüşlerini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. Tüm çabamız en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktır. Bu alandaki ihtiyaçlarınızı firmamızla çalışarak en iyi şekilde giderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon